عمده فروشی گل مصنوعی ارزان در اصفهان

همان طور که می دانید گل های مصنوعی به دلیل ماندگاری و عدم ایجاد حساسیت فروش بسیار خوبی دارند. گل های مصنوعی هدیه خوبی برای عزیزان هستند. تا همیشه در جلو چشم آن ها به یادگار باقی بمانند. از زمان های بسیار دور گل های مصنوعی نقش مهمی در دکوراسیون محیط زندگی داشته اند. بعد از افزایش شدید قیمت دلار و عدم تخصیص ارز دولتی به واردات گل قیمت گل مصنوعی به شدت افزایش یافت. در مدت زمانی نیز واردات گل مصنوعی ممنوع شد. و این مسایل باعث شد مراکز عمده فروشی گل مصنوعی کمتر تمایل به واردات گل مصنوعی داشته باشند. که در پی آن بازار گل فروشان با کمبود گل مصنوعی با قیمت مناسب مواجه شد.

عمده فروشی گل مصنوعی
گل رز مصنوعی لمسی

مرکز عمده فروشی گل مصنوعی عمده

گل های مصنوعی وارداتی با قیمت بالا متناسب با بودجه بسیاری از اقشار جامعه نیز نیست. اغلب واردات گل مصنوعی از چین انجام می شد. بسیاری از مشتریان بعد از مدتی تمایل به تمیز کردن گرد و غبار روی گل های مصنوعی می کنند. برخی از این گل های مصنوعی نیز با شستشو تغییر رنگ می دادند و زیبایی خود را از دست می دهند.

بازرگانی آراد با ارائه گل های مصنوعی قابل شستشو و لمسی یک مرکز عمده فروشی گل مصنوعی تولید داخل را دارد. گل های مصنوعی با رنگ بندی متنوع، قیمت مناسب و جنس لطیف، از فروش بسیار خوبی نیز برخوردارند.

گل مصنوع عمده
گل شقایق لمسی مصنوعی
عمده فروشی گل مصنوعی
گل لیسیانتوس مصنوعی

در تصویر زیر نمونه ای از سبد گل کار شده با گل های لیسیانتوس و شقایق قرار داده شده است.

عمده فروشی گل مصنوعی

این گل های مصنوعی به دلیل قیمت مناسب شان، حاشیه سود بالایی را برای شما ایجاد می کند. همچنین طرح جدید و بدون رقیب و کیفیت بالای این گل و زیبایی آن فروش خوبی برای شما خواهد داشت. گروه ما با ارائه ضمانت مرجوعی کالا، کالای خود را تضمین می کنیم.

گل های رز لمسی برای باکس گل بسیار مناسب هستند. عمده فروشی گل مصنوعی آراد متناسب با سلیقه و درخواست مشتری رنگ گل ها را ارائه می دهد. گل رز مصنوعی قرمز به صورت عمده به صورت ویژه ارائه شده است.

جعبه گل رز با حرف z

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورفروش بازرگانی آراد در تماس باشید. خانم آقابابایی 09133369572( Whatsapp)

ما را در اینستاگرام فالو نمایید: floweraradcompany

مطالب مرتبط