تولیدی مستقیم درخت شکوفه مصنوعی

کاربرد درخت شکوفه مصنوعی

شکوفه های بهاری با حال و هوای رمانتیک بهار، زیبایی زیادی به محیط می بخشند. امروزه استفاده از درخت شکوفه مصنوعی ترند دکوراسیون داخلی هتل ها، سالن های زیبایی، کافی شاپ و رستوران ها شده است.

درخت شکوفه مصنوعی

ارتفاع و رنگ درخت شکوفه

ارتفاع این درخت ها معمولا از یک و نیم متر تا دو و نیم متر یا بیشتر طراحی می شود. ارتفاع و رنگبندی درخت بستگی به دلخواه مشتری تولید و مونتاژ می شود. درخت شکوفه از شکوفه های مصنوعی با کیفیت بسیار بالا ساخته می شود.

درخت شکوفه

جهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است.

مدل درخت شکوفه

  • درخت شکوفه مدل ال
  • درخت شکوفه مدل مستقیم

درخت شکوفه مدل ال

در این مدل درخت مانند حرف L انگلیسی است که تا ارتفاعی بالا رفته و از یک طرف به اندازه کمانه مشخص ادامه می یابد. درخت شکوفه مدل ال برای ورودی ها کنار درب مناسب است. مانند نمونه کار زیر

درخت شکوفه

درخت شکوفه مدل مستقیم

در این حالت شکوفه ها از همه طرف تقریبا به یک اندازه ادامه پیدا می کنند . مزیت این مدل این است که امکان جابه جایی و ارسال دارد و لزومی به اجرا در محل ندارد. همچنین احتمال تکراری شدن آن کمتر است. مانند نمونه کار زیر:

درخت شکوفه مصنوعی

ضجهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است. شستشو

شستشو

از آن جایی که بعد از مدتی ممکن است گرد و خاک روی درخت بنشیند این سوال برای مشتریان مطرح می شود که آیا امکان شستشو وجود دارد؟ بله به دلیل استفاده از شاخه شکوفه های با کیفیت امکان شستشو وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر کلیپ کوتاه زیر را مشاهده کنید

سایر محصولات

نمونه محصولات گل مصنوعی ما بسیار متنوع است. برای دیدن سایر محصولات می تواند به کانال های ما در پیام رسان ها مراجعه کنید.

لطفا نمونه کارها را داخل کانال ایتا و تلگرام و اینستاگرام بررسی بفرمایید، قیمت و اطلاعات هر مدل در زیر تصاویر مشخص شده است.

          
لینک کانال روبیکا:
https://rubika.ir/floweraradcompany
لینک اینستاگرام:   https://www.instagram.com/floweraradcompany/        

 

مطالب مرتبط