مرکز عمده فروشی گل مصنوعی عمده و جدید

گل ها جزئی جدا نشدنی از زندگی بشر شده اند. انسان ها برای زیبایی بخشیدن به محیط خانه و یا از کار از گل ها استفاده می کنند. از آن جایی که گل طبیعی ماندگار نیست. مشتری های خیلی زیادی تمایل به خرید گل مصنوعی دارند. گل فروشان زیادی نیز به دنبال خرید گل مصنوعی عمده هستند.

گل مصنوعی

گل های مصنوعی در مراسم های عروسی، خواستگاری، مراسم ختم، تولد و غیره کاربرد زیادی دارد. امروزه گل های مصنوعی در تزیین دکوراسیون خانه کاربرد زیادی دارد. گل های مصنوعی برای کنار تلویزیون، روی میز نهارخوری، میز آرایش و محل کار کاربرد زیادی در دکوراسیون دارد. علاوه بر این یک هدیه مناسب برای کادو دادن است.

 گل مصنوعی عمده
گل لیسیانتوس
گل مصنوعی عمده
گل مصنوعی عمده

خرید گل مصنوعی عمده وارداتی

اغلب گل های موجود در بازار، گل های وارداتی از چین هستند. از آن جایی که گل جز اقلام اساسی نیست. با افزایش قیمت دلار و دو نرخی شدن ارز، ارز دولتی برای واردات گل اختصاص داده نشد. و حتی در مدت زمانی واردات گل نیز به دلیل عدم خروج ارز ممنوع شد. به این دلیل حجم گل مصنوعی عمده برای فروش در بازار کاهش یافت. قیمت گل مصنوعی چندین برابر افزایش یافت.

عدم وجود گل مصنوعی در بازار و قیمت بالای آن مشکل برای گلفروشان و خریداران ایجاد کرد. علاوه بر این گل های وارداتی از چین مشکلاتی نیز داشتند. از جمله این که اغلب گل ها به صورت باکس به فروش می رسید. همه ی رنگ های موجود ار هر گل در هر باکس مورد علاقه خریداران نبود. اما به نوعی خریدار عمده ناچار باید یک باکس کامل خریداری می کرد. امکان انتخاب رنگ گل ها کمتر وجود داشت.که در خرده فروشی، مغازه دار برای فروش گل هایی با رنگ نامطلوب به مشکل بر می خورد.

فروش عمده گل رز

با گذر زمان گرد وغبار بر روی گل ها می نشیند و خریدار مایل است گل را بشورد. اما بسیاری گل مصنوعی عمده وارداتی از چین قابلیت شستشو نداشتند و رنگ می دادند.

رز مصنوعی عمده
رز هفت رنگ
گل مصنوعی عمده
جعبه گل

فروش گل مصنوعی عمده و جدید

بازرگانی آراد با حمایت از تولید داخلی، گل های ساخت ایران را به شما پیشنهاد می دهد. خرید گل ها مزیت زیر را دارد:

  • قابل شستشو
  • قیمت ارزان
  • تنوع رنگ و تولید سفارشی
  • ظاهر زیبا نزدیک به گل طبیعی
  • مشتری پسند
  • انعطاف پذیری راحت برای شکل دهی درون سبد گل

گل های بازرگانی آراد به دلیل سیم فلزی که درون ساقه آن استفاده شده، به راحتی انعطاف پذیر هستند. این مساله باعث آسان شدن دیزاین بهتر سبد گل می شود.

گل مصنوعی عمده
عمده فروشی گل مصنوعی
گل شقایق

این گل های رر مصنوعی به دلیل ظاهر نزدیک به گل طبیعی قابلیت استفاده در دسته گل عروس را دارند. همچنین می توان برای باکس گل از رز های مصنوعی استفاده کرد. فروش خوبی نیز دارد. سبد گل زیر از نمونه های کار شده با همین گل است.

عمده فروش گل مصنوعی

برای اطلاعت بیشتر با مشاور فروش بازرگانی آراد در تماس باشید. 09133369572 خانم آقابابایی (Whats app)

ما را در اینستاگرام فالو نمایید: floweraradcompany

مطالب مرتبط