«بهترین ترفند طلایی» گل آرایی جایگاه عروس و داماد

پشت زمینه عکس ها در زیبایی عکس های شما تاثیر مهمی دارد. یکی از مسائل مهمی که می تواند زوج ها را از گل آرایی جایگاه عروس و داماد منصرف کند، هزینه های گل آرایی است. ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.

گل آرایی برای جشن نامزدی

گل ارایی مراسم نیازمند به هنر گل ارایی و ابزار و وسایل مخصوص به خود و مهارت گل آرایی را دارد. اما نیاز ند ششارید به این مسائل فکر کنید، ما گل های خطی و گرد و یا در مدل های مختلف به صورت آماده گل آرایی شده با رنگ و گل های مورد پسند شما را در زمان کوتاه آماده و هر کجا ساکن باشید برای شما ارسال میکنیم. جهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است.

گل آرایی

ویژگی پنل گل های آماده

این گل ها با ویژگی های زیر:

  • نصب آسان
  • گل یک تکه به صورت گل ارایی شده آماده
  • انعطاف پذیری و قابل مدل دادن در حالت صاف یا خمیده
  • قابل شستشو
  • قابلیت نصب چندین و چند باره
  • گل آرایی حرفه ای بدون دردسر
  • مطابق ابعاد و رنگبندی سفارشی مشتری مونتاژ میشود

صورت منعطف و با نصب آسان و سریع به شما در گل آرایی جایگاه عروس و داماد کمک بسیار زیادی میکند.

جهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است.

گل آرایی تشریفات

کاربرد پنل گل آماده

پنل های گل آماده در مدل های بسیار متنوع با ابعاد متنوع و رنگبندی بسیار متنوع مطابق با سفارش مشتری آماده می شود. این پنل ها در گل آرایی سفره عقد ، گل آرایی سالن های تشریفات و تالار ها و گل ارایی ماشین عروس و گل آرایی جایگاه عروس توسط مزون دار ها و همکاران گرامی مورد استقبال می باشد.

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

جهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است.

آدرس کانال های ارتباطی در پیام رسان های خارجی

لینک اینستاگرام: https://www.instagram.com/floweraradcompany/
لینک واتس آپ : https://api.whatsapp.com/send?phone=989133369572
لینک کانال تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAE3fzaxpXDUrZod

مطالب مرتبط