تزیین دیوار با گل مصنوعی

تزیین دیوار با گل مصنوعی امروزه بسیار در دکوراسیون داخلی پر طرفدار است. امروزه از گل های مصنوعی برای پوشش دادن دیوار یا سقف سالن مجالس، آتلیه ها و آرایشگاه ها و کافی شاپ ها و غیره استفاده می شود. دیوار گل پس زمینه رمانتیک و زیبایی برای عکس ها است.

تزیین دیوار با گل مصنوعی

داشتن قابلیت شستشو یکی از خصوصیات مهم است. بازرگانی آراد سر گل های مصنوعی در مدل و رنگ های متنوع برای مشتریانی که خودشان تمایل به مونتاژ دیوار گل دارند؛ ارائه می دهد. همچنین سفارشات مونتاژ دیوار گل بر اساس رنگ بندی و ابعاد مورد سلیقه مشتریان انجام می شود.

تزیین دیوار با گل مصنوعی

انتهای سر گل های مصنوعی بر روی فومی انعطاف پذیر با چسب حرارتی چسبانده می شود. این فوم های سبک به صورت رول با عرض یک یا یک متر و نیم در ابزار فروشی ها به فروش می رسد. این روش به شما کمک می کند با کمترین آسیب به دیوار به راحتی ابتدا گل ها را روی فوم چسبانده و سپس دیوار گل آماده را به دیوار متصل کنید.

سر گل های متنوع با ابعاد ریز و درشت و رنگبندی زیبا از جنس پارچه و قابل شستشو به صورت عمده با قیمت مناسب و خرید مستقیم از کارخانه برای تزیین دیوار با گل مصنوعی به سراسر ایران ارسال می شود. اگر نمیدانید چطوریک دیوار گل آماده کنید، بر روی متن لینک شده کلیک کنید.

جهت مشاهده سایر نمونه کارهای بازرگانی گل آراد در کانال اینستاگرام ما عضو شوید. برای اطلاع از قیمت ها با مشاور فروش بازرگانی آراد در واتس اپ در تماس باشید.(09133369572)

مطالب مرتبط