بهترین باکس هدیه ارزان | باکس گل ارزان

نحوه ارائه هدیه بسیار مهم است. ارائه درست و شیک یک هدیه بر ارزش هدیه می افزاید. یک تزیین مناسب هدیه می تواند هدیه گیرنده را خوشحال تر کند. هدیه ها باعث ایجاد خاطره های ماندگار و روابط صمیمی تر می شوند. گل آرایی هدیه بسیار لاکچری و تاثیر گذار است. باکس هدیه یک گزینه مناسب برای قرار دادن هدیه است. اگر به دنبال خرید باکس شیک و جدید برای فروشگاه خود هستید پس با ما ادامه دهید.

باکس هدیه ارزان

این باکس های کشو دار برای قرار دادن هدیه در کشو و گل آرایی بسیار مناسب هستند. این باکس های کشو دار در اندازه ها و مدل های مختلف توسط شرکت آراد ارائه می شود. جهت مشاهده سایر مدل های باکس کشو دار بر روی متن لینک شده کلیک نمایید.

باکس هدیه ارزان

باکس گل لاکچری

رنگ سفید این باکس هدیه بسیار شیک و مشتری پسند است. این باکس از وسط به دو قسمت تقسیم شده است. می توان در یک سمت گل و در سمت دیگر هدیه را قرار داد. این باکس برای ولنتاین نیز کاربرد زیادی دارد. می توان در سمتی عروسک خرس و گل رز قرمز و در سمت دیگر شکلات قرار داد.

باکس گل لاکچری

این باکس ها از PVC ساخته شده اند. بدنه محکم و ضدآب شان، قابلیت چندین بار استفاده را ایجاد کرده است. طرح آن جدید و بدون رقیب در بازار است. فروش بسیار عالی دارد. مشخصات این باکس در جدول زیر مشخص شده است.

طولعرضوزنارتفاع
18.5 cm9.5 cm230 g29 cm

جهت خرید عمده و دریافت اطلاعات بیشتر با مشاور فروش بازرگانی آراد در تماس باشید. ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ (خانم آقابابایی)

مطالب مرتبط