خاص ترین دکور کافی شاپ سال

اهمیت دکور کافی شاپ

امروزه نسل جوان به دنبال کافی شاپ های شیک برای گذراندن اوقات فراغت خود به همراه دوستان شأن هستند. تا بتواند میان وعده ای میل کنند و گپی با دوستان بزنند و عکس های یادگاری بگیرند. دکور کافی شاپ برای جذب جوانان اهمیت زیادی دارد.

امروزه شبکه های اجتماعی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی نسل جوان شده است. پس حتما این نسل به دنبال کافی شاپ با دکور خاص هستند که بتوانند عکس های خود با پس زمینه شیک، در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

مشکلات دکوراسیون کافی شاپ

اغلب کافی شاپ ها در محل اجاره ای هستند. دکوراسیون داخلی نیز جز مخارج هزینه بر است. پس هزینه کردن برای محلی که مالکیت آن برای شخص کافه دار نیست صرفه اقتصادی ندارد.

اما اگر بتوانید دکوری داشته باشید که قابل جابه جایی باشد، عالی خواهد بود. می‌توانید در صورت جا به جایی محل کافی شاپ خود دکور کافی شاپ را نیز بدون آسیب به مکان جدید ببرید.

ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.

دکور کافی شاپ

جهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است.

دیوار گل با ویژگی های مثبت

  • قابلیت جابه جایی به دلیل یکپارچه بودن
  • قابلیت شستشو
  • قابلیت سفارش با رنگبندی و نوع گل به انتخاب مشتری
  • نصب آسان بدون نیاز به نصاب
  • انعطاف پذیر بودن و امکان ارسال به کل کشور
دکور کافی شاپ
بپ‌وپدیوار کوب مصنوعی ، گل آرایی دیوار ، دکور سالن زیبایی ، دیوار گل

نحوه سفارش و قیمت گذاری

دیوار گل با رنگبندی به سلیقه مشتری تولید میشود. ابتدا نمونه گل ها برای مشتری ارسال می شود. سپس با انتخاب نوع گل و رنگبندی و مشخص کردن ابعاد دقیق توسط مشتری، قیمت محاسبه می شود. چون به صورت یکپارچه و انعطاف پذیر(شبیه قالی) است ، قیمت بر اساس متر مربع می باشد.

جهت کسب اطلاعات از مشاور فروش مجموعه آراد با شماره موبایل ۰۹۱۳۳۳۶۹۵۷۲ در تماس باشید ، همچنین این شماره در پیام رسان های واتس اپ ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ در خدمت شما است.

قابلیت جابه جایی و حمل

از آن جایی که این نوع دکور دیوار گل مانند یک قالی به صورت یکپارچه و انعطاف پذیر است به راحتی رول می شود و در کارتن بسته بندی می شود. ارسال با پست، تیپاکس و اتوبوس به سراسر کشور انجام می شود.

به دلیل یکپارچه بودن به راحتی میتواند نصب و مجددا از روی دیوار جدا و به محل جدید انتقال یابد.

برای نصب باید از چهار طرف با پیچ و پلاک، یا با منگنه کوب های بزرگ و یا با استفاده از چسب های دوطرفه قوی که در ابزار فروشی ها موجود است. به دیوار چسبانده شود. نحوه نصب به زیر کار بستگی دارد. مثلا اگر زیر کار چوب یا گچ باشد، نصب به کمک پیچ و پلاک یا منگنه های بادی ( در نجاری ها موجود است) به راحتی نصب و ثابت می شود. در صورتی که زیر کار شیشه باشد می توان از چسب دو طرفه استفاده کرد.

دکور کافی شاپ
گل مصنوعی دیواری قابل شستشو و قابل جا به جایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر فیلم کوتاه زیر را مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط