گل مصنوعی شاخه ای

گل مصنوعی شاخه ای در مدل های شاخه کوتاه و شاخه بلند در بازار موجود است. گل شاخه کوتاه مناسب برای گلدان های رو میزی و گل ارایی دسته گل عروس و سبد گل و سایر تزئینات مناسب است. گل شاخه بلند که معمولا با شاخه های هشتاد سانت یا یک متر است برای گلدان های بلند کنار سالنی مناسب است.

در ادامه چند مدل گل مصنوعی شاخه ای کوتاه را بررسی میکنیم.

شاخه گل آنوما (دسته نه شاخه)

برای دیدن جزئیات بیشتر از نمونه شاخه گل بالا ویدیو کوتاه زیر را بررسی کنید. ارتفاع هر شاخه ۲۵ سانتی متر و انتخاب رنگبندی با انتخاب مشتری است.

ارسال به سراسر کشور انجام می شود. روش ارسال پست و تیپاکس و برای سفارشات عجله ای اتوبوس است. شهر مبدا ارسال اصفهان است‌‌. از احاظ قیمت بصرفه ترین روش ارسال پست است. مدت زمان ارسال بین دو تا چهار روز بستگی به فاصله مکانی طول می کشد.

گل مصنوعی شاخه ای پیونی در دسته نه شاخه است.

گل پیونی مصنوعی

برای دیدن جزئیات بیشتر از این گل ویدیو کوتاه زیر را بررسی کنید. این شاخه گل با ارتفاع ۲۵ سانتی متر است. انتخاب رنگبندی گل با مشتری است‌‌.

شاخه رز مصنوعی مخمل

شاخه رز بالا در دو سایز موجود است. سایز. کوچکتر شامل ۱۶۸ شاخه در کارتن و سایز درشت تر شامل ۱۲۰ شاخه در کارتن است. تصویر مدل رنگبندی در زیر است. کارتن شامل تک رنگ قرمز و یا رنگبندی است. ارتفاع هر شاخه ۵۰ سانتی متر است.

پخش گل مصنوعی عمده

غنچه رز مصنوعی

غنچه رز مخمل وارداتی شامل ۲۸۸ شاخه در کارتن است. ارتفاع هر شاخه ۵۰ سانت است. کارتن شامل ترکیب رنگ مطابق تصویر بالا است.

نمونه گل های شاخه ای بسیار متنوع است.

شاخه شک‌وفه عروس

این گل معمولا در تزیین و گل ارایی دسته گل عروس استفاده می شود.

دسته پانزده شاخه رز هلندی

مطالب مرتبط